Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

 

 

Wywóz odpadów komunalnych zbieranych w sposób nieselektywny (tj. wszystkie zmieszane odpady wrzucane do jednego pojemnika) odbywać się będzie 1 raz w tygodniu.

Wywóz odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny (tj. odpady segregowane w podziale na frakcje „mokre” i „suche) odbywa się będzie z częstotliwością co 2 tygodnie (na przemian – odpady suche i mokre)

Odbiór odpadów wielkogabarytowych odbywać się będzie w następujących terminach: Teren miasta Środa Śląska: 23 II, 13 IV, 29 VI, 31 VIII, 26 X, 14 XII

Na terenach wiejskich w zabudowach z nieruchomościami wielorodzinnymi: 23 II, 13 IV, 29 VI, 31 VIII, 26 X, 14 XII (spis nieruchomości poniżej)

Ciechów:

  • ul. Średzka nr 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16;
  • ul. Spacerowa nr 4, 6;
  • ul. Osiedlowa nr 1, 2, 3, 4, 5;

Rakoszyce

  • ul. Średzka 3a, 3b, 5a, 5b, 7a, 7b, 9a, 9b, 11, 14, 15, 17, 19, 21;
  • ul. Górna nr 1a, 1b, 3a, 3b, 5a, 5b, 7a, 7b;

Szczepanów

  • ul. Osiedlowa 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 21, 23, 25, 27:

Na pozostałych terenach wiejskich: 30 III, 29 VI, 28 IX, 14 XII

Szczegółowy harmonogram odbioru odpadów:

Obszar Ulice / Miejscowości Odnośnik do harmonogramu
Strona wschodnia miasta Środa Śląska Basztowa, Baczyńskiego, Białoskórnicza (od Świdnickiej do Śląskiej), Boya-Żeleńskiego, Brodatego, Chwalimierska, Cmentarna, Daszyńskiego, Dojazdowa, Flamandzka, Floriańska, Górna, Gruszkowa, Kajakowa, Karnasa, Kilińskiego, Konstytucji 3 Maja, Kopernika, Korwina, Kościuszki (od Świdnickiej do Śląskiej), Księżycowa, Ks. Jadwigi, Łanowa, Mickiewicza, Mleczarska, Morelowa, Ogrodowa, Oławska, Parkowa, Partyzantów, Piastów Śląskich, Pl. Solny, Pl.Wolności, Probusa, Rakoszycka, Różana, Skłodowskiej, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, Strzelecka, Szkolna, Śląska, Wąska, Wierzbowa, Winnicza, Winogronowa, Wiśniowa, Willowa, Wrocławska harmonogram
Strona zachodnia miasta Środa Śląska 1-go Maja, Akacjowa, Białoskórnicza (od Żwirki i Wigury do Świdnickiej), Bluszczowa, Dębowa, Działkowa, Fiołkowa, Goździkowa, Irysowa, Jarzębinowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Klonowa, Kolejowa, Konwaliowa, Kościelna, Kościuszki (od Żwirki i Wigury do Świdnickiej), Krucza, Legnicka, Leśna, Lipowa, Malczycka, Miła, Miłosza, Młynarska, Mostowa, Ogrodnicka, Ogrody Zamkowe, Orla, Reymonta, Rumiankowa, Sikorskiego, Sokola, Spacerowa, Spółdzielcza, Stacyjna, Św. Andrzeja, Świdnicka, Targowa, Topolowa, Traugutta, Tulipanowa, Waniliowa, Wiejska, Wrzosowa, Żurawia, Żwirki i Wigury harmonogram
Tereny wiejskie Brodno, Jastrzębce, Kobylniki, Lipnica, Lisiny, Odyniec, Rzeczyca, Słup, Szczepanów, Zakrzów harmonogram
Tereny wiejskie Gozdawa, Jugowiec, Juszczyn, Komorniki, Kryniczno, Przedmoście, Święte, Rakoszyce, Wojczyce harmonogram
Tereny wiejskie Bukówek, Cesarzowice, Chwalimierz, Ciechów, Kulin, Ligotka, Michałów, Ogrodnica, Pęczków, Proszków, Wrocisławice harmonogram